O nas

Geneza firmy

Jakość usług świadczonych przez rynek serwisów i warsztatów samochodowych jest czasem lepsza, a czasem gorsza. Na ogół pozostawia jednak wiele do życzenia. Dotyczy to również drogich serwisów mających autoryzacje producentów samochodów. Nieraz jest to wina kwalifikacji pracowników czy ich wiedzy technicznej, nieraz doświadczenia, a nieraz po prostu chęci.

Biorąc pod uwagę właśnie takie doświadczenia dwójka inżynierów w roku 2009 postanowiła otworzyć warsztat samochodowy, w którym mają zamiar świadczyć wysoką jakość usług za przyzwoitą cenę.

 

Tło

Obaj jesteśmy zapaleńcami, jeżeli mowa o samochodach. Jeżeli chodzi o nasze początki napraw samochodów, to możemy mówić jeszcze o wieku dziecięcym. Później doszła do tego wiedza teoretyczna z okresu studiów na Politechnice Wrocławskiej oraz wieloletnie doświadczenie pracy z VOLVO czy FORDEM. Serwis specjalizuje się w marce VOLVO.


Początek

Serwis SCANDICO rozpoczął działalność przy ulicy Terenowej 46 we Wrocławiu w marcu 2010. Do diagnostyki i napraw VOLVO dysponujemy licencjonowanym oprogramowaniem diagnostycznym VOLVO VIDA. Można dokonać u nas niemal wszystkich napraw usterek mechanicznych i elektrycznych w Państwa VOLVO. W przypadku napraw wymagających specjalistycznego wyposażenia, jak np. regeneracja turbosprężarki, regeneracja kompresora klimatyzacji, regeneracja pompy wtryskowej, regeneracja przepustnicy powietrza, itp. korzystamy z usług zaprzyjaźnionych firm, które świadczą takie usługi na najwyższym poziomie. Nie zajmujemy się jedynie naprawami blacharskimi i lakierniczymi, choć nie wykluczamy takiej możliwości w przyszłości.