ul. Terenowa 46
52-231 Wrocław    
tel. (71) 72 79 799    
tel. kom. 607 239 731 
www.scandico.pl     biuro@scandico.pl
 
 
Serwis czynny:
pon-pt:
8:00 - 17:00
sob:
NIECZYNNY

 

 

 

 

PORADY:
 
klimatyzacja
zakup auta
turbo sprężarka
uszczelka głowicy
 

 

Niezależny serwis VOLVO

Geneza firmy

Jakość usług świadczonych przez rynek serwisów i warsztatów samochodowych jest czasem lepsza, a czasem gorsza. Na ogół pozostawia jednak wiele do życzenia. Dotyczy to również drogich serwisów mających autoryzacje producentów samochodów. Nieraz jest to wina kwalifikacji pracowników czy ich wiedzy technicznej, nieraz doświadczenia, a nieraz po prostu chęci.

Biorąc pod uwagę właśnie takie doświadczenia dwójka inżynierów w roku 2009 postanowiła otworzyć warsztat samochodowy, w którym mają zamiar świadczyć wysoką jakość usług za przyzwoitą cenę.

 

Tło

Obaj jesteśmy zapaleńcami, jeżeli mowa o samochodach. Jeżeli chodzi o nasze początki napraw samochodów, to możemy mówić jeszcze o wieku dziecięcym. Później doszła do tego wiedza teoretyczna z okresu studiów na Politechnice Wrocławskiej oraz wieloletnie doświadczenie pracy z VOLVO czy FORDEM. Serwis specjalizuje się w marce VOLVO. Będziemy też obsługiwać SAAB, w miarę jak będzie na to pozwalać nasze zaplecze techniczne i oprzyrządowanie. Nie mniej jednak zapraszamy wszystkich klientów, którzy poszukują warsztatu, któremu można zaufać.


Początek

Serwis SCANDICO rozpoczął działalność przy ulicy Terenowej 46 we Wrocławiu w marcu 2010. Do diagnostyki i napraw VOLVO dysponujemy licencjonowanym oprogramowaniem diagnostycznym VOLVO VIDA. Można dokonać u nas niemal wszystkich napraw usterek mechanicznych i elektrycznych w Państwa VOLVO. W przypadku napraw wymagających specjalistycznego wyposażenia, jak np. regeneracja turbosprężarki, regeneracja kompresora klimatyzacji, regeneracja pompy wtryskowej, regeneracja przepustnicy powietrza, itp. korzystamy z usług zaprzyjaźnionych firm, które świadczą takie usługi na najwyższym poziomie. Nie zajmujemy się jedynie naprawami blacharskimi i lakierniczymi, choć nie wykluczamy takiej możliwości w przyszłości.

Właściciele marki SAAB będą musieli jeszcze niestety poczekać abyśmy mogli wykonywać dla nich usługi na takim poziomie jak w VOLVO. Dopóki nie wyposażymy odpowiednio warsztatu będziemy mogli wykonać w ich samochodach tylko naprawy mechaniczne - głównie układów kierowniczych, hamulcowych i zawieszeń oraz proste naprawy elektryczne.

 


Copyright by SCANDICO